Aug 20

Ką apie Tave pasako Tavo draugai? Asmenybės testas

Jei kada sugalvojote parašyti nuoširdų ir tikrovišką CV (gyvenimo aprašymą), tikriausiai nustebote, kad sunkiausia pasirodė ta dalis, kurioje reikia aprašyti savo asmenybę ir charakterį. Argi ne ironiška, kad taip sunku apibūdinti žmogų, su kuriuo praleidžiate daugiausia laiko – save? Juk apie kitus išreikšti nuomonę yra daug lengviau…

Yra daugybė testų, kurie padeda pamatyti save įvairiais aspektais. Čia noriu pateikti dar vieną, bet labai efektyvų būdą, kaip identifikuoti savo asmenines savybes, stiprybes ir silpnumus. Jis 100 procentų patikimas, bet nerekomenduojamas silpnų nervų žmonėms, nes rezultatai gali šokiruoti.

Bet prieš pradedant, nuspręskite viską atlikti labai sąžiningai ir nežiūrėti keliais žingsniais į priekį.

Pasiruošėt? Pradėkime!

1.

Pasiimkite lapą popieriaus ir rašiklį.

2.

Nusipieškite lape kažką panašaus į taikinį, kurio centre įrašykite savo vardą.

3.

Į vidinį ratą surašykite 5-10 žmonių vardus, su kuriais kasdien tenka praleisti daugiausiai laiko, ir su kuriais dažniausiai bendraujate (nesvarbu geruoju ar bloguoju) – bendradarbius, bendramokslius, šeimos narius. Nesvarbu, ar jus supa genijai, ar idiotai, tikrai galite išskirti ryškiausius iš jų.

4.

Į išorinį ratą surašykite vardus tų žmonių, su kuriais tenka bendrauti rečiau, tarkim savaitgaliais ar atostogų metu, bet užtat taip pat intensyviai.

5.

Vienu ar dviem žodžiais apibūdinkite kiekvieną vidinio rato žmogų, išskirdami ryškiausią jo charakterio bruožą.

6.

Vienu ar dviem žodžiais apibūdinkite, ką paprastai veikiate su kiekvienu iš išorinio rato žmogumi.

7.

Surašykite rezultatus į savo CV, skiltyje „Apie mane“: penktojo punkto žodžius įrašykite po frazės „Aš esu…“, o šeštojo – po frazės „Mano hobi… „

Ar tikslūs testo rezultatai?

Sakote, kad nesąmonė? Kad visą laiką praleidote apibūdindami kitus žmones, o ne save? Atvirkščiai – visą laiką jūs galvojote būtent apie save, su kuo gyvenate, dirbate, bendraujate, su kuo ir kaip leidžiate laisvalaikį.
Yra posakis „Pasakyk, kas tavo draugai ir pasakysiu, kas tu“. Mano manymu yra truputį kitaip – pasakyk, su kuo leidi laiką, kokia tavo aplinka ir pasakysiu, kas tu! Esame be galo įtakojami tų žmonių, kurie mus supa. Net jei tai asmenys, kurie mums visai nepatinka, kurie toli gražu nėra mums gyvenimo pavyzdžiai ir sau prisiekinėjame, kad niekada taip nesielgsime, taip nekalbėsime. Jie vis tiek mums daro įtaką. Kai kurie dėsniai yra tiesiog universalūs – jei į šaldytuvą su silkėmis įdėsime skaniausią tortą, po kiek laiko jis … pradės dvokti silke.

Tad jei pažiūrėjus į testo rezultatus darosi pikta ar liūdna, leisk paklausti – KAIP GALI TAI PAKEISTI? Kaip gali ištrūkti iš neigiamos įtakos? Ką gali padaryti, kad tave suptų tokie žmonės, šalia kurių gera būti, augti, tobulėti? Kaip daugiau leisti laiko su tais, kuriais galėtum džiaugtis ir didžiuotis?

Žinai atsakymą? Tada pasiryžk – vieną kartą ir visiems laikams. Apsispręsk pokyčiams ir pagaliau padaryk tai! Tikiu, kad tau pavyks!

gas138 gaco88 daget77 rajacuan vegashoki88 batman138 macaudewa prada188 atm138 megahoki88 judicuan emas138 sikat88 emas168 warung168 rupiah138 money138 abcslot max77 fit188 caspo777 gebyar123 selot88 asialive88 zeus138 ligadewa mild88 dolar138 garuda138 koko303 royalslot gbo338 slotid88 kampuspoker papua4d harta138 dolar77 sikat138 infini88 slot star77 hoki138 88 slot selot 138 slot idn slot slot88 idn live baccarat online