Apr 27

Finansai ir kasdienybė: kaip sutaupyti laiko ir pinigų?

Jeigu paklaustumėte žmonių, ko jiems trūksta gyvenime – daugelis atsakyti, kad laiko arba pinigų. Arba ir laiko, ir pinigų. Tai yra visiškai natūralu, kadangi tiek vienas, tiek kitas dalykas mums suteikia komfortą ir tuo pačiu gerina gyvenimo kokybę. Visgi, taip pat gana sunku turėti vieną ir kitą tuo pačiu metu, kadangi pinigams uždirbti reikia laiko, o laikas dažnai skiriamas pinigams leisti…

Kaip gyventi pelningiau? Atrasti metodus ir priemones, kurie gali padėti tai padaryti.

Išmokite planuoti išlaidas

Padidinti pajamas galima išmokus planuoti išlaidas, o tai geriausia daryti naudojant įvairias mobilias programėles. Tereikia vesti išlaidas, o jose bus fiksuojama – kokiai gyvenimo sferai jos buvo skirtos: maistas namai, drabužiai, sveikata… Dažnai patys nustembame – kiek daug pinigų išleidžiame tiems dalykams, kurie mums nėra būtini. Galiausiai – kiek daug pinigų pametame nore pirkti kažką čia ir dabar, tačiau kas mums visiškai nėra naudinga, o dažnai net ir kenkia gamtai.

Kelios puikios programėlės taupymui yra: Level Money, Unsplurge, Acorns ir t.t.

C:\Users\Rututu\Desktop\CP\saskaita123 foto.jpg

Verslininkams – specialios buhalterinės programos

Jeigu vykdote kokią nors veiklą arba turite savo verslą – esate atsakingas ir už buhalterijos vedimą, kadangi tai leidžia ne tik paprasčiau atsiskaityti valstybei, tačiau ir pačiam fiksuoti pajamas bei išlaidas. O tai, žinoma, padeda aiškiau matyti ir veiklos situaciją, kuri gali būti daugiau arba mažiau pelninga.

Hourglass, Money, Time, Investment, Currency, Finance

Savo veiklos buhalterijos vedimui naudoju www.saskaita123.lt. Man saskaita123.lt buvo tikras atradimas, nes tiesiog fiziškai negaliu pakęsti apskaitos. Nuolat sekti numeriukus, surankioti klientų duomenis ir pildyti žurnalą buvo kančia, nes nuolat jaučiu nerimą, kad galbūt kažką darau negerai. Net galvojau ieškoti apskaitininkės, tačiau ši alternatyva buvo ir pigesnė, ir patogesnė.

Svarbiausia, kad programa veikia online principu, tad vesti apskaitą galima prisijungus prie bet kokio įrenginio.

Apgalvokite savo poreikius

Taupyti pinigus galima ne tik planuojant išlaidas, tačiau taip pat ir galvojant apie savo poreikius, kurie dažnai yra didesni nei mums reikia. Žinoma, tai nereiškia, kad neverta savęs lepinti arba žmogus turi gyventi tik remiantis primityviais poreikiais. Tikrai ne. Tačiau planuojant pamatoma – kiek daug pinigų ir laiko bei energijos mes išvaistome tiems dalykams, kurie galbūt net mums nėra reikalingi.

Pavyzdžiui, tai gali būti nereikalingų daiktų pirkimas, kuris reikalauja ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Arba dar vienas sporto klubo abonementas, kuris taip niekada nebus ir panaudotas.

Išgryninkite savo poreikius ir patenkinkite juos. Tuos, kurie tikrai reikalingi, o ne tuos, kurie dažnai atliekami impulsyviai.

Bandykite dirbti sau

Galiausiai, tiek pinigų, tiek laiko poreikius dažnas patenkina dirbdamas sau. Taip, darbas sau dažnai reiškia kur kas ilgesnes valandas prie darbų, tačiau taip pat tai skatina ir geresnę savijautą, kadangi žmonėms malonu, kai gauna pinigus už veiklą, kuriai vadovauja patys.

Kadangi šiuo metu pradėti dirbti su individualios veiklos pažyma yra paprasta – siūlau išbandyti tokią galimybę ir tapti savo laiko bei savo pinigų valdytoju.

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

gas138 gaco88 daget77 rajacuan vegashoki88 batman138 macaudewa prada188 atm138 megahoki88 judicuan emas138 sikat88 emas168 warung168 rupiah138 money138 abcslot max77 fit188 caspo777 gebyar123 selot88 asialive88 zeus138 ligadewa mild88 dolar138 garuda138 koko303 royalslot gbo338 slotid88 kampuspoker papua4d harta138 dolar77 sikat138 infini88 slot star77 hoki138 88 slot selot 138 slot idn slot slot88 idn live baccarat online