Facebook
LINKEDIN
INSTAGRAM

Rasa

Rasa

Rasa Dautartaitė

Visada sakiau, kad viskas priklauso nuo požiūrio. Svarbiausia žmoguje yra pozityvus nusiteikimas, nes tada visai kitomis akimis yra žiūrima į save, aplinką ir gyvenimą. Tokios akys dažniausiai žiba ir negyvena laiku „nuo pirmadienio iki sekmadienio“, nes kasdieną atranda šį tą naujo. Dar visada sakiau, jog karma egzistuoja ir ji visada tave stebi, net ir dabar:)

_____

atėjau į Metas Augti ne kaip autorė (gal kada rasite ir mano straipsnį). Esu čia tartum režisierė spektaklyje, už užsklandos, tikrinanti ar viskas gerai, šiek tiek per daug entuziastingai sunerimusi, vis stebinti aplinką ir žiūrinti ar „scenoje“ viskas yra savo vietoje, ar gražu, kokios yra spalvos. Viename žurnale esu skaičiusi, jog Dievas yra detalės ir nesvarbu kuo tikime, visas mūsų gyvenimas susideda ir įvairiausių elementų, dalių, smulkmenų ir momentų – mažų dalelių. Tai kartais mane veda iš proto, bet man tai labai patinka:)

_____

Metas Augti lyg mažas ir jaukus pasaulis, kuriame galima ieškoti, narplioti sudėtingesnius klausimus, o kartais pasidarius puodelį kavos, susisukus į minkštą pledą atsipūsti ir pailsėti. Čia galima sutikti tokių pat moterų kaip aš arba visai kitokių, ir iš jų išmokti kažko naujo – straipsnių ir praktinių patarimų dėka.

Labai norėčiau, jog Metas Augti padėtų moterims atrasti ar išsiugdyti tikrą, žavų moteriškumą bei laimę. Metas Augti kaip naujos formos atitikmuo uogų rinkimams ar skalbinių plovimams upėse, kai moterys tai darydavo kartu ir daug daug kalbėdavo. Tokie susibūrimai perkeliami čia, į šią erdvę.Leave a Reply

Your email address will not be published.