Facebook
LINKEDIN
INSTAGRAM

Darbo kelionės lagaminą kraunant..

Darbo kelionės lagaminą kraunant..

Sėdžiu pripildytame Hydrow (Londone) oro uoste ir stebiu praeinančius žmones. Visi mes keliaujame su mus vienijančiu daiktu – lagaminu ar kelionine rankine. Pažvelgusi į savo lagaminą suprantu, kad jis nėra toks didelis, nors iškeliauju dviem savaitėms. Nemėgstu tampyti sunkių lagaminų ir sukti galvos, kuo rengtis kelionės metu.

Mano darbo sritis yra susijusi su mada, todėl pasirinkau drabužių derinius be korporacinio stiliaus elementų. Noriu ir Jums pasiūlyti keletą drabužių derinių, kurie tiks oficialiam susitikimui ar vakarėliui. Šiame minimalistinio pakavimo sąraše pabandysiu parodyti, kaip derinant drabužius galima sukurti keletą derinių, kurių jums užteks 1-2 savaitėms, norint sukurti skirtingus ir unikalius įvaizdžius.

Jums reikia įsiminti labai paprastus skaičius – 3 apatinės dalies drabužiai (kelnės,sijonai) derinami su 4 viršaus drabužiais (palaidinės, švarkai), keletas suknelių ir gausite 14 skirtingų derinių.

01

4 palaidinės

Rinkitės vieną baltą ir vieną Jums tinkančios spalvos palaidinę. Vieni madingiausių yra Oxfordo tipo marškiniai. Balti ar spalvoti – jie atrodo stilingai, o reikiant ir oficialiai. Marškiniai ilgomis rankovėmis yra tinkamesni už marškinius be rankovių dalykiniuose ir konservatyviuose susitikimuose (nebent ant palaidinės dėvite švarkelį). Patartina marškinius rinktis be prigludusios prie kaklo apykaklės – taip išvengsite pudros ar kitų dėmių. Spalvotos palaidinės ar marškiniai yra mažiau tepūs ir ne taip pastebimos dėmės – tai gali Jus išgelbėti išvykos metu. Jei kelnes ar sijoną renkatės vienspalvių, tamsių spalvų, tokių, kaip juoda ar mėlyna, patartina palaidinę rinktis ryškios spalvos ar margintą – išvengsite kasdieniško stiliaus įvaizdžio.

02

3 apatinės dalys: kelnės, džinsai, sijonas

Juoda spalva visada atrodo klasiškai ir patikimai, tačiau galite ją paversti kitokia, pasirenkant madingą audinį ar audinio raštą. Žiemą – tvido, velveto ar aksomo audinį, vasarą – ryškių ar pastelinių spalvų lengvą audinį.

Kelnės. Būtina turėti keletą klasikinių kelnių modelių, tačiau svarbu nepamiršti suteikti joms gaivoms. Tam puikiai tiks ryškios ar madingo rašto audinio palaidinės. Taip pat galima turėti plačias ar itin siauras kelnes, su kuriomis galėsi jaustis patogiai kelionės metu ar neoficialioje aplinkoje.

Džinsai. Jums būtina nors viena džinsų pora. Keliaujant, dalyvaujant neoficialiuose susitikimuose ar tiesiog turint laisvo laiko sau. Venkite šiuolaikiškų modelių su plyšiais ar pridėtinėmis detalėmis, petnešomis. Rinkitės siaurus, tiesaus kirpimo džinsus, kurie puikiai atrodys su stilingu švarku ar palaidine ir puikiai derės prie žemakulnių ar aukštakulnių batelių.

Sijonas. Rinkitės sijoną, kuris dengtų kelius, ypač tais atvejais, kuomet dalyvaujate svarbiuose verslo susitikimuose ar konservatyvioje aplinkoje. Keletas protingai pasirinktų papildomų centimetrų yra tinkamo elgesio taisyklė. Jei esate neformalioje aplinkoje – galite rinktis trumpesnio ilgio sijoną, kurį derinsite su švarkeliu ar tiesiog kardiganu. Jei nemėgstate dėvėti sijonų – pasirūpinkite dar vienomis kelnėmis.

05

Suknelė. Maža juoda suknelė visada nominuojama kaip reikalingiausias ir universaliausias drabužis. Dienos metu ji puikiai tinka susitikimams, o vakare, pasirinkus tinkamus aksesuarus – tampa nuostabia vakarine suknele. Tačiau renkantis suknelę svarbiausia yra ne spalva, o suknelės ilgis, apykaklės iškirptė, bei prigludimas. Renkantis modelį reikia atsakyti klausimą, ar ji bus tinkama dalykiniam susitikimui ir tik tada galvoti jos atitikimą vakarinei neoficialiai daliai.

Švarkas. Stilingą, klasikinio tipo švarką nėra sunku surasti. Rekomenduoju nepagailėti pinigų ir įsigyti išties gero pasiuvimo ir kokybiško audinio švarkelį. Tinkamai pasiūtas švarkas visada pavers Jūsų apsirengimo stilių nepriekaištingu.

Kelionės metu Jums reikalingas antras švarkas, kardiganas ar paltas. Jį galite rinktis spalvingesnį, su madingais raštais. Taip savo drabužių deriniams įnešite gaivos ir laisvumo.

03

Batai. Nieko nėra svarbiau už tinkamus, pastebimus ir tvarkingus batus. Galite pasirinkti paprastesniu derinius, tačiau Jūsų batai turi būti įspūdingi. Siūlau kelionės metu turėti tris poras batų. Batelius lygiu padu, kurie išlaiko eleganciją ir atitinka Jūsų kelionės drabužių stilių. Dvi poras aukštakulnių – vieni gali būti uždaresni, kiti daugiau elegantiški, minimaliai smaila nosele, kurie tiktų vakarui einant į teatrą ar restoraną.

Aksesuarai. Su aksesuarais reikia būti labai atsargioms. Dalykiniams susitikimams jie turėtų būti kokybiški, minimalūs ir mažai pastebimi. Vienas patikimiausių aksesuarų – skarelė, kurią galėsite dėvėti prie įvairių drabužių, keičiant jos surišimą.

Rankinės. Siūlau rinktis dviejų dydžių rankines. Delninę rankinę, kuri bus reikalinga susitikimams restorane, ir didesnę – oficialiems susitikimams darbo metu. Spalvos priklauso nuo pasirenkamų drabužių ir sezono.

Taigi, nepagailėkite šiek tiek laiko, ir prieš kelionę atidžiai peržiūrėkite savo garderobą. Pritaikiusios straipsnio pradžioje paminėtą skaičių derinį, pastebėsite, kad kelionės lagamino pakavimas gali būti visai malonus užsiėmimas.

Gerų kelionių!

Stilistė Vilma PrūsaitytėLeave a Reply

Your email address will not be published.