Facebook
LINKEDIN
INSTAGRAM

Apie apatinį trikotažą

Apie apatinį trikotažą

Visas moteris vienija dvi nuolat iškylančios problemos. Pirmoji jų yra stovėjimas prie atidarytų spintos durų ir nežinojimas ką rengtis. Antroji – nuolatinis ritualas, ieškant raktų nuo namų, nepaisant kokio dydžio būtų rankinė. Viską galima pakeisti, jei turėsi kantrybės keistis pati.

Naujas sezonas visada asocijuojasi su nauju laikotarpiu, naujais daiktais ir naujais pažadais sau. Visi pažadai sau pirmiausiai prasideda tobulėjimu, išvaizdos keitimu ir galų gale – buvimu labiau pasitikinčia savimi. Nauja išvaizdos formavimas, kaip ir bet koks darbas, turi būti pradėtas nuo plano. Pabandykime sugalvoti kaip turėtų atrodyti tavo spinta – kas joje turėtų būti ir ko vertėtų atsisakyti.

Pradėkime nuo drabužių, kurie yra artimiausi prie mūsų kūno. Tai – apatinis trikotažas. Visada pravartu žinoti, kad tinkama liemenėlė gali padailinti jūsų krūtinę ir be skausmingų chirurginių operacijų. Priklausomai nuo jūsų amžiaus, krūtinės dydžio ir jos stangrumo pasirinkite tinkamą liemenėlę.

Turinčioms standžią krūtinę puikiai tiks tiek plono audinio/nėrinio liemenėlė, tiek liemenėlė su pakietinimu. Kitu atveju rekomenduojama rinktis krūtinę pakeliančią, standžią liemenėlę, priklausomai nuo krūtinės dydžio pasirenkant ir liemenėlės petnešėlių plotį. Su krūtinės dydžiu paprastai proporcingai didėja ir petnešėlės plotis. Dėvint itin atviras sukneles galima rinktis liemenėles, kurios itin pakelia krūtinę ir padaro ją dar labiau matomą. Moterims, kurių krūtinė nedidelė, jau seniai nėra ko nerimauti – yra puikiai atrodančių liemenėlių su papildomais priedais, kurie puikiai padidina jūsų krūtinę.

Tinkamai pasirinktos kelnaitės yra taip pat labai svarbu ir ne visada jos yra tokios nepastebimos. Tinkamai pasirinktų apatinių kelnaičių dydis neišduos priaugtų keleto kilogramų, o tinkamai pasirinktas modelis padailins viršutinio drabužio prigludimą prie kūno. Renkantis naujas apatines kelnaites visada svarbu sąžiningai įvertinti reikiamą dydį. Koks dydis užrašytas ant jūsų kelnaičių – niekas nemato, o štai per mažas, įsitempusias kelnaites gali pamatyti daugelis. Nemažiau svarbu yra kelnaičių forma. Prie itin aptemptų suknelių ar sijonų rekomenduojama kelnaitės su juostele. Kadangi ne visos moterys jas mėgsta, gamintojai kaip alternatyvą pasiūlė itin plono audinio kelnaites, kurių kraštai yra kirptiniai. Forma gali būti labai įvairi – nuo šortukų iki kelnaičių su juostele. Norinčios padailinti figūrą juosmens srityje, gali įsigyti korsetus. Kai kurie iš jų yra itin stilingi ir dailūs, tad jausitės pasipuošusios ne tik po drabužiais, bet ir be jų.

Su nėriniais ar minimalistiniai – tai pasirinkimas, kuris negali priklausyti nuo tendencijų. Tai kiekvienos iš mūsų paslaptis, kurią galime pasilikti sau. Svarbu nepamiršti, kad savo spintoje būtina turėti baltų, juodų ir kūno spalvos apatinių, kurių nuolat prireiks keičiant skirtingų spalvų drabužius.

Toliau pateiksime keletą apatinių drabužių derinių pagal skirtingas kategorijas.

Pastelinis prisilietimas. Mėgstančioms kūno ir baltą spalvas. Šie apatiniai visada pravers po šviesiomis suknelėmis, po pastelinėmis palaidinėmis ar megztukais.

    apatiniai1

Naktinis pasimatymas. Jūs turite gražiai atrodyti ne tik mieste, darbe ar gatvėje, bet ir namuose, naktį. Nesvarbu, ar pasipuošite prieš mylimąjį ar tiesiog prieš save. Reikia nepamiršti išlikti moteriškai žavingai.

apatin3

Kūno formavimas. Šiandien siūloma didelė įvairovė apatinių korsetų, kurie padės padailinti figūrą. Nuo itin paprastų iki ekstravagantiškai patrauklių. Todėl telieka išsirinkti modelį, kuris labiausiai jums tinka.

apatiniai2

Žiemos miegas. Kai visur aplink šalta – viena jaukiausių vietų yra šilti patalai. Kad būtų dar jaukiau ir šilčiau, norisi apsivilkti patogius, šiltus naktinius ar pižamą.

apatin4Leave a Reply

Your email address will not be published.