Facebook
LINKEDIN
INSTAGRAM

Danguolė

Danguolė

Danguolė Kraskauskienė

Esu lektorė, viešosios kalbos trenerė ir akredituota koučingo specialistė – žmogus, kuris padeda geriau pažinti save, savo ambicijas, tikslus ir galimybes.

Tikiu, kad kiekvienas gali gyventi maksimalų gyvenimą, kai žino, ko iš tiesų nori, suvokia savo sprendimų prasmę ir turi žinių bei įrankių savo svajonėms siekti. Todėl ne tik pati einu saviugdos keliu, bet ir padedu kitiems atrasti savo atsakymus.

Savo profesinėje veikloje ne kartą mačiau, kaip pasikeitimas žmogaus įsitikinimuose, mąstyme, padeda priimti svarbiausius sprendimus, atveria naujas galimybes, įgalina lyderystei ir padeda pagerinti gyvenimo kokybę. Kartais ilgą kankinantį svarstymą nuo sprendimo skiria tik vienas pokalbis. Džiaugiuosi, kad galiu dalintis savo žiniomis bei gebėjimais su klientais ir būti tų transformacijų dalimi.

………………………………..Susijęs vaizdas Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Nova Terra Coach Training & Corporate Development“

 

Koučingo konsultacijas vedu nuo 2013 m. Nuo 2016 m. esu akredituota Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF). Mano žinios Jums bus naudingos, jei:
– Siekiate konkrečių pokyčių savo asmeniniame gyvenime.
– Ieškote sprendimų profesiniame gyvenime (norite sugrįžti į darbo rinką, keisti karjeros kryptį, turite nerealizuotų profesinių ambicijų, tačiau stokojate drąsos ar aiškaus veiksmų plano).
– Svarstote, kaip geriau realizuoti save, savo žinias, kuo toliau užsiimti gyvenime.
– Esate vadovas, savo komandoje matantis puikų darbuotoją, nerealizuojantį viso savo potencialo ar net silpnėjančios motyvacijos.
– Esate verslo žmogus, kuriam reikia sukurti savo individualią laiko planavimo, sprendimų priėmimo ar gyvenimo balanso sistemą, kuri leistų ne tik dirbti, bet ir mėgautis gyvenimu.
– Nuolat svarstote: „Ar tai man?“ „Ar man ne per vėlu?“ „O gal dar ne laikas?“ „Ar tai viskas, ko nusipelniau?“ ir panašiai.

Mokymus vedu nuo 2005 m. Visų savo vedamų užsiėmimų metu ypatingą dėmesį skiriu tam, kad atsiskleistų dalyvių individualumas ir būtų suformuoti tvarūs praktiniai įgūdžiai. Visi mokymai, nepriklausomai nuo temos, vedami interaktyviai, pasitelkiant žaidybinius bei patirtinius įrankius ir veiklas. Mano ekspertinės sritys:
Viešoji kalba ir efektyvi komunikacija
– Motyvavimas ir savimotyvacija
– Komandiškumas ir bendradarbiavimas
– Asmeninis ir komandos efektyvumas
– Savęs ir kitų psichologijos suvokimas
– Susitikimai geram prasmingam laikui kartu

Nuo 2009 m. dalyvauju projektuose, kurių tikslas – padrąsinti, įkvėpti ir suteikti žinių patiems įvairiausiems žmonėms. Dažnai tenka dalintis žiniomis:
– Kaip pasiruošti darbo paieškai ir pokalbiui? (apsisprendimai, CV, pasiruošimas įdarbinimo pokalbiui)
– Kaip drąsiai bei įtaigiai kalbėti su žmonėmis?
– Verslo organizavimo pradžiamokslis (nuo įvaizdžio, socialinių tinklų iki programinės įrangos sprendimų)
– Kaip veikia mūsų neracionaliosios smegenys ir kaip jas paversti bendradarbiaujančiomis?
– Metodai, kaip atlikti „inventorizaciją“ savo gyvenime bei išsiaiškinti savo prioritetus, tikslus bei priemones save motyvuoti.
– Kokia yra laimės formulė ir kodėl negalime būti visi vienodai laimingi?


„Metas Augti“ – erdvė, kurioje dalinuosi savo pastebėjimais ir naujais bei patikrintais receptais apie tai, kaip išsirinkti tobulėjimo kryptį, kaip susigrąžinti gyvenimo džiaugsmą, kaip būti savimi ir nesijausti dėl to kalta, kaip sutaupyti laiko ir jėgų biure, kaip išvengti klaidų, dėl kurių prarandame draugus ir dar daug daug visko.Leave a Reply

Your email address will not be published.