Facebook
LINKEDIN
INSTAGRAM

Blogerių savireklamos savaitė. Metas Augti skaitomiausi.

Blogerių savireklamos savaitė. Metas Augti skaitomiausi.

Rutina yra mūsų gyvenimo tylusis žudikas. Tyliai, tyliai ji sliūkina iš paskos, tarsi šešėlis, ir nutaikiusi tinkamą progą – puola! Užgriūna mus visu savo svoriu ir žiūrėdama tiesiai į akis juokiasi – cha, cha, cha, kokia tu naivi, manei nuo manęs paspruksi! O pasprukti galima! Ir paslaptis čia labai paprasta: norint pabėgti nuo rutinos, reikia gaivinti ir reanimuoti savo kasdienybę. Įnešti naujų spalvų, naujų vėjų, naujų emocijų. Pakeisti keliavimo į darbo maršrutą, kėlimosi laiką ar vakarienės meniu.

Kaip kuriant blogą galima apsisaugoti nuo rutinos? Rašant vis kitomis temomis, kurios leidžia pačiam autoriui išmokti kažko naujo. Arba skaitant kitus blogus, kurie irgi gali būti puikūs rutinos priešnuodžiai. Naudojamės proga, kad ši savaitė yra blogerių savireklamos savaitė ir dalinamės blogais, kurie mus įkvepia ir neleidžia rutinai įsivyrauti mūsų gyvenimuose. Iškart sakome didelį AČIŪ jiems visiems, už tai kad yra, kad rašo, kad dalinasi ir kad džiugina.

Blogai išdėstyti atsitiktine tvarka ir neapriboti jokiais kriterijais:

Tikimės, kad kitais metais sąrašas dar pailgės, o paminėti blogai ir toliau gyvuos. Rašykit, dalinkitės ir bendraukit ir nepasiduokit rutinai!Leave a Reply

Your email address will not be published.