Facebook
LINKEDIN
INSTAGRAM

Aurelija

Aurelija

Aurelija Ganusauskaitė

Visada sakiau, kad esu pelėda. Visada sakiau, kad man įkvėpimas ateina tik naktį. Visada sakiau, kad tokia jau aš esu.. (dažniausiai, kai teisindavausi). Dabar to nebesakau, nes supratau, kad nieko nėra pastovaus ir jei labai labai norėsi, pasikeisi. Dabar nieko nėra geriau, kaip ankstų rytą su kavos puodeliu rankoje kibti į darbus!

_____

Esu turbūt paradoksų pavyzdys – mano gyvenime dažniausiai viskas verčiasi aukštyn kojomis, arba bent jau vyksta ne taip kaip įsivaizdavau, kad turėtų būti, o tuo labiau ne taip, kaip kiti įsivaizduoja.

Tikriausiai didžioji dalis pažįstamų mane apibūdintų kaip ekspresyvią, idėjų kupiną ir gal net chaotišką personą. Taip, tokia ir buvau, bet dabar man patinka tvarka ir organizuotumas. Nemeluosiu, tai buvo vienos labiausiai nemėgstamų savybių kituose, o dabar?.. Taip, žmonės keičiasi, jei tik jie patys to nori.

Apie paradoksus: didžiąją savo gyvenimo dalį lyg ir žinojau, ko noriu (na tai vadinasi svajonėmis), bet, iš tikrųjų, dar magistro studijose net neįsivaizdavau, ką veiksiu gyvenime. Stovėjau kryžkelėje ir pasiūlymas stoti į doktorantūrą buvo lyg žaibas iš giedro dangaus. Nemeluosiu, mokslas niekada nebuvo man prie širdies, bet pradėjusi rašyti savo disertaciją, atradau mokymosi, žingeidumo ir smalsumo skonį. Jau nuo 2008 metų televizorių iškeičiau į knygas:) Doktorantūros studijos atvėrė dar vieną galimybę – dėstyti, dirbti su jaunimu. Tai dar viena veikla, kurios tikrai neplanavau savo gyvenime, bet.. šiandien – tai mano darbas ir hobis viename.

_____

Metas Augti“ – vienas iš mano savirealizacijos projektų, kuriuo noriu dalintis. Kažkada man reikėjo tik keleto patarimų, nuoširdžios šypsenos ir aš jau būčiau dariusi tai, kas mane įkvepia! Tikiu, kad Metas Augti įkvėps ir TAVE, ir dar ne vieną, norinčią, bet vis dar besikuklinančią žengti savo svajonės link.Leave a Reply

Your email address will not be published.